دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان + داستان و بازیگران فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان + داستان و بازیگران فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان + داستان و بازیگران فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری

درباره فیلم سینمایی لاتاری
محمدحسین مهدویان کارگردان جوان کشورمان که با ساخت فیلم ایستاده در غبار به شهرت رسید ، سال گذشته با ساخت فیلم زیبای ماجرای نیمروز به همه ثابت کرد که او در کارش یک هنرمند به تمام معنا است . مدتی پیش این کارگردان جوان از ساخت فیلم جدیدش خبر داد و امروز محمد حسین مهدویان با انتشار عکس بالا در صفحه ی شخصی خود از فیلم جدیدش پرده برداشت و فیلم لاتاری ساخته جدید محمدحسین مهدویان است برای جشنواره فیلم فجر ۹۶ آماده می شود . محمد حسین مهدویان در اینستاگرام خود نوشت : فیلم نامه لاتاری پروانه ساخت گرفت . اگر خدا بخواهد و همه چیز خوب پیش بره ، امسال هم با یک فیلم متفاوت دور هم جمع خواهیم شد . فیلم ایرانی لاتاری برای جشنواره فیلم فجر در سال 96 آماده خواهد شد .
 
داستان فیلم سینمایی لاتاری
داستان فیلم ایرانی لاتاری قصه احتماعی دارد و در خلاصه داستان فیلم آمده امیرعلی و نوشین دو جوان 21 ساله قصد ازدواج باهم را دارند ولی خانواده ها مخالف این ازدواج هستد ، آنها صبر پیشه کرده اند تا مرور زمان رضایت خانواده هایشان را جلب کنند . آن دو یکسری رویای مشترک دارند ، برنده شدن در لاتاری و گرین کارت .
 
بازیگران فیلم سینمایی لاتاری
حمید فرخ نژاد ، ساعد سهیلی ، هادی حجازی فر ، زیبا کرمعلی ، نادر سلیمانی ، جواد عزتی هستند .
 
اخبار جدید فیلم سینمایی لاتاری
– فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و با تهیه کنندگی سید محمود رضوی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 96 در بخش مسابقه سودای سیمرغ با سایر فیلم به رقابت میپردارد .
– محمدحسین مهدویان لاتاری یک ویژگی منحصر‌به‌ فرد دارد و آن این است که تولید این فیلم از طرف جایی به من پیشنهاد نشده بود . در دو کار قبلی‌ ام ، از‌ بین گزینه‌ هایی که برای فیلم سازی‌ ام وجود داشت ، چه‌ پیشنهادات خودم و چه دیگران ، نهایتا 2 فیلمی که امکان ساخت شان بهتر فراهم بود ، ساخته شدند .
 
شانس جایزه فیلم سینمایی لاتاری
لاتاری را باید یکی از فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بنامیم که شانس زیادی را برای دربافت جوایزی از جمله در فیلمنامه ، کارگردانی ، بهترین فیلم دارد .
 
عوامل فیلم سینمایی لاتاری
تهیه کننده : سید محمود رضوی
کارگردان : محمدحسین مهدویان
نویسنده : محمدحسین مهدویان ، ابراهیم امینی

تصاویر فیلم سینمایی لاتاری

دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان

نخستین تصویر از فیلم لاتاری جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان

دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان

گریم هادی حجازی فر در فیلم لاتاری جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان

دانلود فیلم لاتاری

نخستین تصویر جواد عزتی در نمایی فیلم لاتاری محمد حسین مهدویان

 

دانلود فیلم لاتاری

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%87%d8%af%d9%88%db%8c%d8%a7%d9%86/

 

گردآوری: گروه دانلود گل فان

http://golfun.ir/category/download

 download film lottery , Mohammad Hossein Mahdavian , دانلود فیلم لاتاری نسخه اورجینال , بازیگران فیلم لاتاری , بیوگرافی محمدحسین مهدویان , خرید فیلم لاتاری , داستان کامل فیلم لاتاری , دانلود فیلم جدید , دانلود رایگان فیلم لاتاری , دانلود فیلم لاتاری با لینک مستقیم , دانلود کامل فیلم لاتاری , عکس های فیلم لاتاری , فیلم جدید محمدحسین مهدویان , فیلم لاتاری اپارات , دانلود فیلم لاتاری با کیفیت بالا , فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان , دانلود فیلم لاتاری محمدحسین مهدویان , دانلود فیلم لاتاری رایگان , دانلود فیلم لاتاری با کیفیت 1080p , محمدحسین مهدویان ویکیپدیا , دانلود فیلم لاتاری بدون سانسور