دانلود فیلم سینمایی آینه بغل

محمدرضا گلزار و جواد عزتی در فیلم آینه بغل منوچهر هادی + جزییات فیلم اینه بغل

دانلود فیلم آینه بغل منوچهر هادی با لینک مستقیم و کیفیت بالا با بازی رضا گلزار

دانلود فیلم آینه بغل منوچهر هادی با لینک مستقیم و کیفیت بالا با بازی رضا گلزار

فیلم آینه بغل

 

اخبار فیلم سینمایی آینه بغل

حضور محمدرضا گلزار و جواد عزتی در فیلم جدید منوچهر هادی قطعی شد . فیلم آینه بغل بزودی مقابل دوربین می رود . فیلم آینه بغل عنوان جدیدترین ساخته منوچهر هادی است که از چندی پیش و با دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید شده و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته بزودی مقابل دوربین خواهد رفت . هادی پس از پایان فیلم برداری سریال عاشقانه پیش تولید فیلم جدید خود را آغاز کرده و به احتمال فراوان تا اواخر تیرماه نیز درگیر تولید این فیلم خواهد بود . به احتمال زیاد منوچهرهادی فیلم آینه بغل را برای حضور در جشنواره فیلم فجر ۹۶ آماده خواهد کرد . سال گذشته این کارگردان با فیلم به یک گارگر ساده نیازمندیم در جشنواره فیلم فجر حضور داشت . رضا گلزار یکی از نقش های اصلی «عاشقانه» ، سریال نمایش خانگی منوچهر هادی را برعهده داشت و جواد عزتی نیز اولین همکاری با این کارگردان را تجربه خواهد کرد .

بازیگران فیلم سینمایی آینه بغل

محمد رضا گلزار ، جواد عزتی ، یکتا ناصر ، نازنین بیاتی ، مه لقا باقری ، سیامک صفری ، غلامرضا نیکخواه ، بهاره رهنما ، محمد حسن هوایى ، امیر حسین هوایى ، مهتاب سعیدى ، سینا ابوطالبى ، نیما جمالى هستند .

داستان فیلم سینمایی آینه بغل

داستان فیلم آینه بغل آمده به کارگردانی منوچهر هادی مضمونی اجتماعی با رگه های کمدی دارد و خلاصه داستان فیلم آمده قیمت آینه بغل ماشین بعضى ها معادل زندگى خیلى هاست .

اخبار فیلم سینمایی آینه بغل

– پروانه نمایش فیلم پر هزینه آینه بغل به کارگردانى منوچهر هادى و تهیه کنندگى منصور سهراب پور و امیر پروین حسینى صادر شد و تیتراژ فیلم سینمایى آینه بغل توسط امیر عباس گلاب خوانده مى شود و فیلم آینه بغل از بعد ماه صفر کران خواهد شد . فیلم آینه بغل از آذرماه امسال اکران خواهد شد .

– اکران فیلم آینه بغل 8 آذر ماه آغاز شده و این فیلم تاکنون بالای 15 میلیارد تومان فروش داشته است و نشان دهنده استقبال خوب تماشاگران از این فیلم است .

پست اینستاگرامى منوچهر هادى و گله از جواد عزتى بازیگر فیلم آینه بغل (متن کامل قرار داده شد)

خیلی ها سوال میکنن که چرا عکسی از جواد عزتی نمیذاری و در تبلیغات فیلم نیستند . این سوال زیاد پرسیده شده و به احترام شما پاسخ میدم . بعد از آماده شدن فیلم در هیچکدام از مراسم ها و اکرانها ایشان نه پاسخ تلفنها رو دادند نه شرکت کردند . از طریق همسرشان متوجه شدم که با من هیچ مشکلی ندارن . چندین پیام به ایشان دادم بعد از یک هفته جواب مختصری دادند . درهر صورت من و گروه بخاطر همزمانی کار ایشان با فیلم هزارپای آقای داودی بسیار اذیت شدیم و روزای سخت ولی شیرینی رو تجربه کردیم . ایشان تا این لحظه نه تنها هیچ تبلیغی در صفحه شخصی خودشان از آینه بغل نکردن در هیچ مراسمی هم شرکت نکردن و جواب تلفن من و بچه های گروه رو هم ندادند .

بعد از پیگیری های من یکبار با فاصله یک هفته ای تماسی با من داشتند که به دلیل دلخوری جواب ایشان را ندادم . این دلخوری همچنان ادامه دارد و از ایشان گله دارم . به هر دلیلی اگر از تهیه کنندگان ناراحت هستین یا هر کسی در گروه باید به احترام فیلمی که برایش زحمت کشیدیم همگی در اکران کمک کنیم که بهتر دیده شود . در آخر صمیمانه از حضور جواد عزتی عزیز و همسر محترمشان در فیلمم ممنونم و هنوز کنجکاوم مثل مردم عزیز و هواداران محترم ایشان که پاسخی برای بی توجهی و بی مهری اش به فیلم آینه بغل بدهد که بی شک یکی از بهترین بازیهای اوست به گواه همین مردم و مخاطبان فیلم که جواد عزیز و بازی درجه یک او را در فیلم دوست داشتن .

عوامل فیلم سینمایی آینه بغل

تهیه کننده : منصور سهراب پور و امیر پروین حسینى

کارگردان : منوچهر هادى

نویسنده : بابک کایدان

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%ba%d9%84-%d9%85%d9%86%d9%88%da%86%d9%87%d8%b1-%d9%87%d8%a7%d8%af%db%8c/