دانلود فیلم عصبانی نیستم

دانلود فیلم عصبانی نیستم با بازی نوید محمدزاده و باران کوثری + داستان فیلم

دانلود فیلم عصبانی نیستم با بازی نوید محمدزاده و باران کوثری + داستان فیلم

دانلود فیلم عصبانی نیستم با بازی نوید محمدزاده و باران کوثری + داستان فیلم

فیلم عصبانی نیستم

درباره فیلم سینمایی عصبانی نیستم

فیلم عصبانی نیستم به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی رضا درمنشیان کارگردان جوان و مطرح ایرانی می باشد که سالهاست جزو فیلم های توقفی بوده و با داشتن مجوز نمایش هنوز نتوانسته که در سینماها اکران شود . تا اینکه این اواخر قرارد اکران فیلم ایرانی عصبانی نیستم در سینماهای کشور بسته شده و این فیلم با وجود داشتن مجوزهای رسمی همچنان منتظر نمایش است ، منتها با چالش های به وجود آمده برای این فیلم بعید است که عصبانی نیستم به این زودی ها روی پرده سینماهای سراسر کشور برور .

بازیگران فیلم سینمایی من عصبانی نیستم

باران کوثری ، نوید محمدزاده ، رضا بهبودی ، میثاق زارع ، میلاد رحیمی ، بهرام افشاری ، رضا کولقانی ، وحید قاضی زامدی هستند .

داستان فیلم سینمایی من عصبانی نیستم

داستان درباره یک دانشجوی اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی و در مواجهه با بی‌ اخلاقی‌ های اطرافش تمرین می‌ کند تا عصبانی نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه‌ اش را از دست ندهد .

اخبار جدید فیلم سینمایی عصبانی نیستم

– فیلم سینمایی عصبانی نیستم پس از جشنواره فجر اکران می‌ شود . روزنامه جوان امروز با انتشار مطلبی مدعی شد که فیلم سینمایی رفع توقیف شده عصبانی نیستم ساخته رضا درمیشیان از 25 بهمن ماه در سینماهای سراسر کشور به روی پرده خواهد رفت . در عصبانی نیستم که معضلات یک دانشجوی ستاره‌ دار را روایت می‌ کند ، نوید محمدزاده و باران کوثری نقش‌ های اصلی فیلم را بازی کرده اند .

عوامل فیلم سینمایی عصبانی نیستم

تهیه کننده : رضا درمنشیان

کاررگردان : رضا درمنشیان

نویسنده : رضا درمنشیان

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%b9%d8%b5%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85/