دانلود فیلم خفه گی با کیفیت خوب همراه با تصاویر بازیگران و داستان فیلم ایرانی خفه گی

دانلود فیلم خفه گی با کیفیت خوب همراه با تصاویر بازیگران و داستان فیلم ایرانی خفه گی

دانلود فیلم خفه گی با کیفیت خوب همراه با تصاویر بازیگران و داستان فیلم ایرانی خفه گی

فیلم خفه گی

درباره فیلم سینمایی خفگی

فیلم خفه گی به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی فریدون جیرانی می باشد که نوع فیلمبرداری خفه گی به گونه ای بود که انتظار میرفت تا در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نگاه خاصی به این فیلم شود اما خفه گی در جشنواره فیلم فجر نتواست نگاه دوران راه به خود جلب کند اما در اکران سینماهای کشور خوب فرخت و به یکی از فیلم های پرفروش سال 96 تبدیل شد .

بازیگران فیلم سینمایی خفگی

نوید محمدزاده ، الناز شاکردوست ، پردیس احمدیه ، غلامحسین لطفى ، احسان امانى ، اسدالله یکتا ، ماهایا پطروسیان ، پولاد کیمیایى هستند .

داستان فیلم سینمایی خفگی

داستان فیلم خفه گی مضمونی اجتماعی دارد . صحرا مشرقی به عنوان پرستار در بیمارستان روانی مشغول به کار است و مسئول مراقبت از یک زن که همسرش او را در همین بیمارستان به علت داشتن بیماری بستری کرده است ، می شود و کم کم به حقایق جالبی از زندگی این زن و همسرش ینام مسعود سازگار می شود .

اخبار جدید فیلم سینمایی خفگی

فیلم سینمایی خفگی به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی فریدون جیرانی از 24 بهمن ماه 96 از شبکه نمایش خانگی بصورت سراسری پخش خواهد شد و انتظار می رود که باتوجه به بازی خود نوید محمدزاده و الناز شاکردوست در فیلم خفه گی ، این فروش در بخش نمایش خانگی هم فروش خوبی داشته باشد .

نقد فیلم سینمایی خفگی

فیلم های سوررئال زایش تفکرات بعضی از فیلمسازان دهه دوم تا حدودا ششم سینمای جهان است که یکی از پیشروان آن  لوئیس بونوئل است ، اما به دلیل عدم استقبال مخاطب عمومی رو به زوال رفت و جایگاه خود را در سینما تقریبا از دست داد . فیلم خفه گی آخرین ساخته فریدون جیرانی بر اساس گونه های ترکیبی سوررئال و رئالیسم است . مبنای طراحی گونه در آثار هنری انتقال مناسب هدف به مخاطب است و مهمترین دلیل انتخاب گونه تنوع و ایجاد ارتباط به همراه تجربه های هنری بی بدیل نیز هست . بعد از دهه های تجربه شده این گونه که تقریبا رو به زوال است، استفاده و تجربه کردن آن در سینمای ایرانی بیراه ای است که لازم است فیلمساز به آن دقت کند . اما موضوع یا محتوای اثر که در رابطه با عشقهای ناپاک است قابل تامل است . بازی های خوب بخصوص بازی نوید محمدزاده و الناز شاکردوست و فیلمبرداری و صداگذاری اثر از نقاط برجسته فیلم است .

عوامل فیلم سینمایی خفگی

تهیه کننده : فریدون جیرانی

کارگردان : فریدون جیرانی

نویسنده : فریدون جیرانی

تصاویر فیلم خفه گی

دانلود فیلم خفه گی با کیفیت خوب همراه با تصاویر بازیگران و داستان فیلم ایرانی خفه گی

تصویر الناز شاکردوست در اکران فیلم سینمایی خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی

دانلود فیلم خفه گی با کیفیت خوب همراه با تصاویر بازیگران و داستان فیلم ایرانی خفه گی

تصویر نوید محمدزاده در اکران فیلم سینمایی خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی

دانلود فیلم خفه گی

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%ae%d9%81%d9%87-%da%af%db%8c/

 

download film Khafegi‬‏ , عکسهای اکران فیلم سینمایی خفه گی , بازیگران خفه گی , تیزر فیلم سینمایی خفه گی , خفه گی در جشنواره فیلم فجر , خرید فیلم سینمایی خفه گی , دانلود آهنگ خفه گی , دانلود تیتراژ فیلم سینمایی خفه گی , دانلود رایگان فیلم خفه گی , دانلود فیلم ایرانی خفه گی , دانلود فیلم خفه گی با کیفیت بالا 1080p , دانلود فیلم خفه گی با لینک مستقیم , دانلود خفگی بدون سانسور , دانلود فیلم سینمایی خفه گی کم حجم , دانلود خفه گی با کیفیت بالا , دانلود فیلم جدید خفه گی , دانلود فیلم خارجی خفه گی , دانلود فیلم خفه گی , دانلود کامل فیلم خفه گی , خفه گی اپارات , خفه گی بازیگران , خفه گی ویکی پدیا , نقد فیلم سینمایی خفه گی , دانلود فیلم خفه گی با کیفیت 720p , بیوگرافی فریدون جیرانی , فریدون جیرانی کیست , فریدون جیرانی ویکی پدیا , دانلود فیلم خفه گی با کیفیت HD