دانلود فیلم آن سوی ابرها نسخه دوبله فارسی و زبان اصلی + تصاویر

دانلود فیلم آن سوی ابرها

دانلود فیلم آن سوی ابرها نسخه دوبله فارسی و زبان اصلی + تصاویر

فیلم آن سوی ابرها

درباره فیلم سینمایی آنسوی ابرها

فیلم آن سوی ابرها به نویسندگی مشترک مجید مجیدی و مهران کاشانی با کارگردانی مجید مجیدی و به تهیه کنندگی مشترک مجید مجیدی با یک شرکت هندی پس از انتخاب عوامل پشت دوربین و بازیگران فیلم سینمایی آن سوی ابرها که تمام بازیگران این فیلم از کشور هندوستان بود ساخته شد . بازیگران فیلم آنسوی ابرها از افراد تازه کار کشور هند هستند که مجید مجیدی قصد دارد از این بازیگران تازه کار یه چهره بسازد . آن سوی ابرها به 3 زبان از جمله زبان ساخته شده است .

 

بازیگران فیلم سینمایی آنسوی ابرها

ایشان خاطر ، مالاویکا موهانان هستند .

داستان فیلم سینمایی آنسوی ابرها

داستان فیلم آن سوی ابرها که مضمونی اجتماعی دارد به طور کامل در کشور هندوستان می گذرد و درباره رابطه یک خواهر و برادر با یکدیگر است ، یک پسر نوجوان و خواهر جوانش که در جریان اتفاقاتی به یک رشد روحی و نوعی بلوغ می‌ رسند .

اخبار جدید فیلم سینمایی آنسوی ابرها

– رونمایی از پوستر فیلم سینمایی آنسوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی . آخرین اثر مجید مجیدی به طور کامل در کشور هند فیلمبرداری شده است و تمامی عوامل آن خارجی هستند و این فیلم در ستایش عشق و زندگی و تنوع روابط انسانی است .

– الله رکها رحمان (ای. آر. رحمان) موسیقی فیلم جدید مجید مجیدی را می سازد . الله رکها رحمان مسیقی دان مشهور هندی است که توانسته دوبار جایزه اسکار را برای ساخته هایش دریافت کند .

عوامل فیلم سینمایی آنسوی ابرها

تهیه کننده : آی کندی فیلمز هند ، مجید مجیدی

کارگردان : مجید مجیدی

نویسنده : مهران کاشانی ، مجید مجیدی

تصاویر فیلم آن سوی ابرها

دانلود فیلم آن سوی ابرها

ایشان خاطر و مالاویکا موهانان بازیگران اصلی فیلم آنسوی ابرها مجید مجیدی

دانلود فیلم آن سوی ابرها

عکس مالاویکا موهانان در نمایی از فیلم آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی

دانلود فیلم آن سوی ابرها

مسعود فراصتی و مجید مجیدی در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی آن سوی ابرها

دانلود فیلم آن سوی ابرها

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%86-%d8%b3%d9%88%db%8c-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%87%d8%a7/

 

download film Beyond The Clouds in Tamil‬‏ , عکسهای اکران فیلم سینمایی آن سوی ابرها , بازیگران آن سوی ابرها , تیزر آن سوی ابرها , آن سوی ابرها در جشنواره فیلم فجر , خرید فیلم آن سوی ابرها , دانلود آهنگ آن سوی ابرها , دانلود تیتراژ فیلم آن سوی ابرها , دانلود رایگان فیلم آن سوی ابرها , دانلود فیلم ایرانی آنسوی ابرها , دانلود آن سوی ابرها با کیفیت بالا 1080p , دانلود آن سوی ابرها با لینک مستقیم , دانلود فیلم آن سوی ابرها بدون سانسور , دانلود آن سوی ابرها کم حجم , دانلود آن سوی ابرها با کیفیت بالا , دانلود فیلم جدید آن سوی ابرها , دانلود فیلم خارجی آن سوی ابرها , دانلود کامل فیلم آنسوی ابرها , آنسوی ابرها آپارات , آنسوی ابرها ویکی پدیا , نقد آن سوی ابرها , دانلود فیلم آنسوی ابرها با کیفیت 720p , بیوگرافی مجید مجیدی , مجید مجیدی ویکی پدیا , آن سوی ابرها مجید مجیدی , دانلود فیلم آنسوی ابرها با کیفیت HD