دانلود فیلم جن زیبا به همراه جزئیات جدید و داستان فیلم سینمایی جن زیبا

فیلم جن زیبا

دانلود فیلم جن زیبا به همراه جزئیات جدید و داستان فیلم سینمایی جن زیبا

دانلود فیلم جن زیبا به همراه جزئیات جدید و داستان فیلم سینمایی جن زیبا

درباره فیلم سینمایی جن زیبا

فیلمبرداری جن زیبا جدیدترین ساخته بایرام فضلی و به تهیه کنندگی مهرداد فرید پس از دریافت گروانه ساخت و انتخاب عوامل پشت دوربین و بازیگران فیلم در شهر اصفهان شروع شد . از حواشی جالب این فیلم حضور نورگل یشیل چای بازیگر زن سرشناس ترکیه ای که در ایران او را با نام گوزل می شناسیم در فیلم جن زیبا است و پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر به صورت عمومی در ایران و ترکیه اکران خواهد شد .

 

بازیگران فیلم سینمایی جن زیبا

فرهاد اصلانی ، نورگل یشیلچاى ، محرم زینال ‌زاده ، لیلا زارع ، لیلا موسوی ، علی جعفری ، میثم پویان ‌فر ، غزل فرید هستند .

داستان فیلم سینمایی جن زیبا

داستان فیلم سینمایی جن زیبا مضمونی اجتماعی دارد و ماجرا حول یک دختر می چرخد .

اخبار جدید فیلم سینمایی جن زیبا

– فیلم سینمایی جن زیبا به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نمی آبد . جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی با تهیه کنندگی مهردا فرید که در برخی خبرگزاری ها عنوان شده بود که جن زیبا در جشنواره فیلم فجر 36 به نمایش درخواهد آمد ، اما سازندگان فیلم تصمیم گرفتند که جن زیبا را به جشنواره فیلم فجر نبرند و مستقیما پس از گرفتن پروانه نمایش فیلم را به اکران عمودر در بیاورند .

– انتقاد صدا و سیما به بازیگر زن خارجی فیلم سینمایی جن زیبا . خبر 20:30 با انتقاد از بازیگر زن خارجی جن زیبا از تغییر بازیگر این فیلم خبر داد اما مهرداد فرید با تکذیب این خبر گفت : فیلمبرداری جن زیبا به نمیه رسیده است و نمی توان بازیگر فیلم را عوض کرد و این بازیگر زن تا آخر در این فیلم بازی خواهد کرد . اما این پایان ماجرا نبود و آزاده نامداری مجری و بازیگر زن ایرانی نیز با انتقاد از این بازیگر ترکی نوشت : چرا یک بازیگر خارجی با چادر در فیلم ایرانی بازی می کند ؟ مگر ما بازیگر کم داریم ؟

– فیلم جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی و به تهیه کنندگی مهرداد فرید در برای کاران در تابستان 1397 و پس پایان جام جهانی 2018 روسیه آماده می شود . مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا گفت : در حال حاضر مراحل فنی فیلم را انجام می دهیم و به زودی درخواست پروانه نمایش فیلم را برای اکران فیلم در تابستان 97 به شوررای نمایش ارائه خواهیم داد .

شانس جایزه فیلم سینمایی جن زیبا

جن زیبا در جشنواره های داخلی حضور ندارد .

عوامل فیلم سینمایی جن زیبا

تهیه کننده : مهرداد فرید

کارگردان : بایرام فضلی

نویسنده : بایرام فضلی

تصاویر فیلم سینمایی جن زیبا

دانلود فیلم جن زیبا

نخستین عکس از گریم فرهاد اصلانی و نورگل یشیل چای در فیلم سینمایی جن زیبا ساخته بایرام فضلی

دانلود فیلم ایرانی جن زیبا

عکس فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای در نمایی از فیلم سینمایی جن زیبا

دانلود فیلم جن زیبا

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ac%d9%86-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7/

 

download film jen ziba , عکسهای اکران فیلم سینمایی جن زیبا , بازیگر زن ایرانی جن زیبا , بازیگر مرد ایرانی جن زیبا , تیزر فیلم سینمایی جن زیبا , جن زیبا در جشنواره فیلم فجر , خرید فیلم جن زیبا , دانلود آهنگ فیلم جن زیبا , دانلود تیتراژ فیلم سینمایی جن زیبا , دانلود رایگان فیلم جن زیبا , دانلود فیلم ایرانی جن زیبا , دانلود فیلم جن زیبا با کیفیت بالا 1080p , دانلود جن زیبا با لینک مستقیم , دانلود فیلم جن ریبا بدون سانسور , دانلود فیلم جن زیبا کم حجم , دانلود فیلم جن زیبا با کیفیت بالا , دانلود فیلم جدید جن زیبا , دانلود فیلم خارجی جن زیبا , دانلود کامل فیلم جن زیبا , فیلم جن زیبا اپارات , جن زیبا ویکی پدیا , نقد فیلم سینمایی جن زیبا , دانلود فیلم جن زیبا با کیفیت 720p , بیوگرافی بایرام فضلی