دانلود فیلم متری شیش و نیم + بازیگران و داستان فیلم متری شش و نیم

دانلود فیلم متری شیش و نیم

دانلود فیلم متری شیش و نیم + بازیگران و داستان فیلم متری شش و نیم

دانلود فیلم متری شیش و نیم + بازیگران و داستان فیلم متری شش و نیم

درباره فیلم سینمایی متری و شیش و نیم

بازی پیمان معادی در دومین فیلم سعید روستایی بنام متری شش و نیم دومین فیلم سعید روستایی کارگردان موفق ابد و یک روز که با این فیلم توانست در جشنواره فیلم فجر خوب درخشد و جایزه های زبادی را از آن خود کند ، به تازگی با تهیه کنندگی جمال ساداتیان درخواست پروانه نمایش داده است . فیلم ایرانی متری شیش و نیم به دلیل طولانی شدن پروسه ساخت و به دلیل ساخت دکورها ، پیش تولید فیلم متری شیش و نیم کمی طول کشیده اما احتمالا فیلمبرداری فیلم در بهمن ماه امسال آغاز می‌ شود و هممین دلیل در جشنواره فیلم فجر ۹۶ ( سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر ) آماده نخواهد شد و به احتمال فراون در نوروز 97 اکران خواهد شد .

 

بازیگران فیلم سینمایی متری شش و نیم

پیمان معادی ، نوید محمدزاده ، امیر جدیدی هستند .

داستان فیلم سینمایی متری و شیش و نیم

داستان فیلم شیش و نیم مضمونی اجتماعی دارد و بیشتر در بستر اعتیاد جامعه می باشد و درباره اعتیاد و معضلات جوانان در زمینه اعتیاد می باشد .

اخیار جدید فیلم سینمایی متری و شیش و نیم

– جدایی شهاب حسینی از فیلم سینمایی متری شیش و نیم سعید روستایی . تاکنون حضور پیمان معادی به عنوان بازیگر این فیلم قطعی است  و با نوید محمدزاده ، امیر جدیدی و چند بازیگر سرشناس صحبت هایی برای بازی در این فیلم شده است . به نظر می رسد که دلیل اصلی انصراف حسینی از حضور در فیلم متری شش و نیم مباحث مالی بوده است . شهاب حسینی برای بازی در این فیلم مبلغ 500 میلیون تومان را به عنوان دستمزد درخواست می‌ کند که با مخالفت تهیه کننده شیش و نیم متری روبرو و در نهاین شهاب حسینی از این فیلم جدا می شود .

– فیلم سینمایی متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی جمال ساداتیات که قرار بود از بهمن ماه امسال کلید بخورد به علت صادر نشدن پروانه ساخت ، فیلمبرادری این فیلم در تابستان سال آینده شروع می شود و برای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سال 97 آماده خواهد شد .

عوامل فیلم سینمایی متری و شیش و نیم

تهیه کننده : سید جمال ساداتیان

کارگردان : سعید روستایی

نویسنده : سعید روستایی

دانلود فیلم متری شیش و نیم

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%85%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%b4%db%8c%d8%b4-%d9%88-%d9%86%db%8c%d9%85/

 

 

 

download film metri shish o nim , آهنگ فیلم متری شیش و نیم , اکران متری شیش و نیم , بازیگر زن ایرانی , بازیگر مرد ایرانی , بازیگران فیلم متری شیش و نیم , بازیگران متری شیش و نیم , جشنواره فیلم فجر , خرید متری شیش و نیم , داستان , داستان فیلم شش و نیم , دانلود رایگان متری شیش و نیم , دانلود فیلم ایرانی متری شیش و نیم , دانلود فیلم جدید متری شش ونیم , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم کامل متری شیش و نیم , دانلود فیلم متری شیش و نیم , دانلود فیلم متری شش و نیم , دانلود فیلم متری شیش و نیم با لینک مستقیم , دانلود فیلم متری شیش و نیم بدون سانسور , زمان اکران فیلم متری شیش و نیم , دانلود فیلم متری شیش و نیم اپارات , دانلود فیلم متری شیش و نیم , متری شیش و نیم دانلود , دانلود فیلم متری شیش و نیم ویکی پدیا