دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

سریال احضار

دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

درباره سریال خانگی احضار

سریال احضار را می توان دریچه ی جدیدی به سوی این فضای ملتهب حاکم بر سینما و تلویزیون که پر شده از فیلم ها و سریال های بیشتر طنزگونه اما جلف که فقط به فکر فروش فیلم شان هستند ، نامید . شاید احضار نتواند حواسته های ببینده اش را برآورده کند اما همین که پیش قدم در یک ژانر ترسناک شده بس است . در نگاه اول ترکیب بازیگران این سریال کمی ممکن است تماشاگران دو دل کرده و از دیدن سریال منع کند اما نقاط قوت این سریال را میتوان در فیلنامه آن دید و نمی شود به آسانی از اسم بابک کایدان که در فیلم ها و سریال پرفروش و البته با کیفیت نویسنده بوده رد شد . سریال احضار به نویسندگی براداران کایدان (بابک و میثم کایدان) با کارگردانی و به تهیه کنندگی رامین عباسی زاده تولیدش از سال 94 شروع شد و پس از انتخاب عوامل پشت صحنه سریال ، بازیگران سریال و انتخاب لوکیشن های محل تصویربرداری تولید سریال کلید خورد .

 

بازیگران سریال خانگی احضار

نارنین کیوانی ، آرش مهاجر ، صنوبر فرهپور ، شهریار صیقالنی ، نوش آفرین رحمانی ، ریحانه رضی ، بنیامین پیروانی ، ایمان خطیبی ، سپیده آتشین ، ساغر سیامکی ، رامتین غروی ، علیرضا کمالی هستند .

داستان سریال خانگی احضار

داستان سریال احضار که در ژانر ترسناک و هارور ساخته می شود درآمیخته با وحشت ، ترس و استرس است و در خلاصه قصه ی سریال آمده : اغلب ترس‌ ها با شناخت ما از بین می‌ روند ، اما این وسط ترس‌ هایی که تا مرگت ناشناخته می‌ مانند ، رهایمان نمی‌ کنند و همیشه کنارمان هستند .

اخبار جدید سریال خانگی احضار

– پوستر سریال خانگی احضار به کارگردانی و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده منتشر شد و این سریال به زودی و از نیمه اول اسفندماه 96 وارد شبکه ی نمایش خانگی می شود .

عوامل سریال خانگی احضار

تهیه کننده : رامین عباسی زاده

کارگردان : رامین عباسی زاده

نویسنده : بابک کایدان ، میثم کایدان

طراح صحنه و لباس : رضاحاج درویش

طراح گریم : رامین مجردی

مدیر تولید : بهروز کریمی

جلوه‌های ویژه میدانی : محسن روزبهانی

دستیار اول کارگردان : حسین خضوعی

عکاس : امیر اماملی

تصاویر سریال احضار

دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

عکس صحنه ای از جن گیری در سریال ترسناک احضار به کارگردانی رامین عباسی زاده

دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیتدانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

عکس بازیگران سریال خانگی احضار رامین عباسی زاده

دانلود سریال احضار تمامی قسمت ها به صورت کامل با انواع کیفیت

عکس ترسناک سریال خانگی احضار جدیدترین ساخته رامین عباسی زاده

دانلود سریال احضار

http://golfun.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d8%ad%d8%b6%d8%a7%d8%b1/

 

 دانلود سریال جدید گل فان

http://golfun.ir/category/download

download serial ehzar , سریال احضار بازیگران , سایت رسمی احضار , بازیگر زن ایرانی احضار , دانلود فیلم احضار , خرید سریال احضار , احضار ویکی پدیا , احضار قسمت اول , دانلود کامل سریال احضار , دانلود احضار با لینک مستقیم , دانلود رایگان احضار , دانلود رایگان تمام قسمت های احضار , دانلود قسمت 1 سریال احضار , دانلود رایگان فصل اول احضار , دانلود احضار رایگان , دانلود رایگان فیلم احضار , دانلود احضار قسمت 1 , دانلود سریال جدید احضار , دانلود آهنگ گلشیفته , دانلود آهنگ های سریالاحضار , تیتراژ احضار, دانلود تیتراژ پایانی احضار , دانلود تیتراژ ابتدایی احضار , دانلود سریال ایرانی احضار , احضار دانلود , احضار رامین عباسی زاده , عکسهای احضار , بازیگر مرد ایرانی احضار